Maksymalnie zakręceni na punkcie rozmów. Powiesz nam, co Ci leży na wątrobie?

Nie jesteś zalogowany na forum.

paniPelagia
Użytkownik
Lokalizacja: Częstochowa
Data rejestracji: 2014-09-15
Liczba postów: 47

Odp: Nowoczesne lustra.

Hej! Przeprowadzam się do nowej chaty. Chciałabym, aby moje królestwo prezentowało się jakoś ładnie. Rozważam nad powieszeniem czegoś ozdobnego na ścianach. Być może w tej kwestii fajnym rozwiązaniem byłoby nowoczesne lustro dekoracyjne. Na dodatek myślę też nad jakimś obrazem. A według Was czym mogłabym ozdobić ściany w chacie?

Offline

BrunchildaX
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-09
Liczba postów: 45

Odp: Nowoczesne lustra.

Istnieje co niemiara fajnych rozwiązań na udekorowanie ścian. W mojej sytuacji sprawdziły się bombowo nowoczesne lustra. Kocham lustra, no więc w moim mieszkaniu nie mogło takiego zabraknąć. Mam przestronne pomieszczenia i pomyślałam, że na półpiętrze zawiesiłabym lustro. Dla niektórych osób to mogłoby się wydawać zbyt ekstrawaganckie, ale dla mnie nie. Dodatkowo u mnie na ścianach znajdują się różnorodne płaskorzeźby. Jestem miłośniczką sztuki, więc w tej kwestii zbytnio długo nie musiałam myśleć. Od dawna myślałam, że stylowo udekorowany dom przyciąga ludzi. Moi znajomi co chwilę zachwycają się moją chałupą. Sporo osób mi zazdrości tego smaku. : P

Offline

ElkaZełka
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-09
Liczba postów: 20

Odp: Nowoczesne lustra.

Co niemiara osób decyduje się na rozmaite ozdoby swoich ścian. Dawniej pozostawione je gołe. Byle gdzie tylko pojawiał się jakiś obraz bądź coś w tym typie. Ja sobie powiedziałam, że jeżeli będę miała swoje M to na pewno ozdobię je ładnie. I tak się stało. W ostatnim czasie ozdobiłam ściany w swoim pokoju gościnnym i sypialni. Na ten moment zastanawiałam się co mogę dać do korytarza. Poszukiwałam długo rozwiązania, aż pewnego razu w magazynie do domów znalazłam awangardowe lustro srebrne. Od razu zamówiłam je. Powiem szczerze, że w tym momencie mój przedpokój wygląda cudownie. Coś wspaniałego. ; )

Offline

zakreconanamaksa
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-18
Liczba postów: 46

Odp: Nowoczesne lustra.

Podejmowane tematy na forach online są bardzo pomocne. Nie raz zastanawiałam się co może być fajną dekoracją na ścianę do chaty. Nawet niedawno trafiłam na ciekawy sklep http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Klasyczne/59 w którym proponują przeróżne ozdoby. Muszę koniecznie to dobrze obejrzeć, gdyż chcę sobie zamówić obraz do sypialni. No cóż, muszę to przemyśleć.

Offline

Forum oparte na FluxBB