Maksymalnie zakręceni na punkcie rozmów. Powiesz nam, co Ci leży na wątrobie?

Nie jesteś zalogowany na forum.

zakreconanamaksa
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-18
Liczba postów: 46

Odp: Wymiana oświetlenia w domu

Heja! Od pewnego czasu rozważam o wymianie oświetlenia w moim domu. Wszystko jest takie typowe. A duża nuta innowacyjności byłaby potrzebna. Dlatego pomyślałam, że mogę dać do pokoju sypialnianego ładne lampy pokojowe stojące. Niedawno widziałam taką u przyjaciółki. Na dodatek może skuszę się na lampy wiszące nowoczesne. Muszę zastanowić się. Więc zalogowałam się tu. Doradzicie jakie najbardziej pasuje oświetlenie do chałupy?

Offline

dewastator
Użytkownik
Lokalizacja: Orzysz
Data rejestracji: 2014-09-15
Liczba postów: 36

Odp: Wymiana oświetlenia w domu

Uważam, że jest wiele lamp, które pasują do naszych domów. W tej chwili multum przedsiębiorstw oferuje multum przeróżnych oświetleń. Jeszcze niedawno sam tego potrzebowałem, gdyż z narzeczoną kupiliśmy chałupę i trzeba było to umeblować. Przeglądałem jakieś propozycje meblowe, kiedy wpadłem na pewną stronę internetową http://www.cosmolight.pl/produkty/wiszace/1 której założycielem był sklep Cosmo Light. To tu w atrakcyjnych cenach trafiliśmy na innowacyjne lampy. Zamówiliśmy. W ciągu dwóch dni pojawiły się u nas. Prezentowały się cudownie. Polecam mocno ten serwis!

Offline

kosodrzewina765
Użytkownik
Lokalizacja: Tarnów
Data rejestracji: 2014-09-15
Liczba postów: 35

Odp: Wymiana oświetlenia w domu

Banalna sprawa, że każde oświetlenie pasuje do chaty. Ja nie posiadałam z tym problemów. HA! Nawet jak szukałam dla siebie lampki do pokoju sypialnianego, to moja znajoma polecała mi lampy podłogowe stojące. Ogólnie ładne, jednak w tym momencie tego nie szukam. Poza tym nie mam pieniędzy. Więc nic tu po mnie. W ogóle to chyba znikam stąd. Jakoś tak przynudzacie. Bye!

Offline

iskierka
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-18
Liczba postów: 24

Odp: Wymiana oświetlenia w domu

W tym momencie istnieje tyle typów lamp, że momentami nie wiemy co wziąć. Oprócz tego prosto jest dobrać coś pasującego do danego pomieszczenia. Ja jak chciałam zamówić coś do pokoju dziennego, to zamówiłam unikalne lampy pokojowe stojące, które tworzyły śliczne dekoracje. Prawda, że szybko rozwiązałam ten problem? Więc nie czaję tego typu dyskusji.

Offline

BernardS
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-09-15
Liczba postów: 52

Odp: Wymiana oświetlenia w domu

Fora dyskusyjne to moja ciekawa rozrywka. Taki temat również mi pasuje. Akurat jestem w momencie remontu i poszukuję dobrego oświetlenia. Coraz częściej rozmyślam, by kupić minimalistyczne lampy kuchenne wiszące. Odnalazłem sporo ciekawych propozycji. Zobaczę jeszcze, ponieważ pragnę być pewien, że takie oświetlenie będzie pasowało. A z czasem zamówię.

Offline

Forum oparte na FluxBB