Maksymalnie zakręceni na punkcie rozmów. Powiesz nam, co Ci leży na wątrobie?

Nie jesteś zalogowany na forum.

BernardS
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-09-15
Liczba postów: 52

Odp: Jak działa windykacja?

Witam wszystkich. W jaki sposób działa windykacja i ile mniej więcej trwa. Potrzebuję swoich pieniedzy szybko a z tego co wiem komornik i sądy nie spiesza sie zbytnio. Pozdrawiam.

Offline

GroźnaPanna
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-09
Liczba postów: 27

Odp: Jak działa windykacja?

Zależy na jakim etapie jest sprawa, o jaką kwotę chodzi i czy istnieje realna możliwość egzekucji komorniczej. Ogólne działanie procesu jest bardzo dobrze opisane na tej stronie: vindicat.pl. Jeśli zależy ci na czasie to radziłabym zająć się samodzielną windykacją albo sprzedać dług na giełdzie. Pozdrawiam.

Offline

CzerwonySmok
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-09
Liczba postów: 23

Odp: Jak działa windykacja?

Miałem kiedyś dłużnika od którego postanowiłem samodzielnie odzyskać pieniadze za pomoca kancelarii którą wpsomniałaś. Wszystko trwało bardzo krótko, zajęcie wierzytelności odbyło się o wiele szybciej niż w wypadku tradycyjnej drogi którą dotychczas stosowałem co pozwoliło mi uratować firmę i przywrócić płynność. Uważam że to swietne rozwiazanie ktore pomija wiele niepotrzebnych formalnosci.

Offline

Hawana
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-09
Liczba postów: 51

Odp: Jak działa windykacja?

Dokładnie, windykowałam dużą wierzytelność która w tradycyjny sposób zapewne nigdy nie zostałaby dotknięta chociażby częściowo. Bardzo się bałam ze jesli uwikłam sie w sądy i prawników to w tym czasie dluznik cos wykombinuje i nie bede miala czego dochodzic. Szybkośc działania jest kluczowa w tych sytuacjach dlatego zdecydowałam się na samodzielną windykację. Miałam wszystko pod kontrolą, sama decydowałam co i kiedy wysyłać, wszystko pod okiem profesjonalistów to po prostu musiało się dobrze skończyć.

Offline

Forum oparte na FluxBB